PostHeaderIcon Promykowe "Anioły" na fotografiiPo wystawie którą mieliśmy przyjemność zorganizować w maju 2013 w nowotarskim Miejskim Ośrodku Kultury, zapraszamy Państwa do obejrzenia fotografii naszych prac! Poniższa galeria to zbiór prac, które wykonane zostały w ramach terapii zajęciowej w pracowni stolarskiej, rękodzieła, malarstwa, ceramiki oraz decoupage, zmieniając tym samym nasz ośrodek w iście Anielską siedzibę.


PostHeaderIcon Beata KołaciakNie tak dawno zapraszaliśmy na wystawę prac Beaty Kołaciak zorganizowaną przy okazji nowotarskich obchodów Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego. W tym miejscu chcielibyśmy Państwa zaprosić do bliższego zapoznania się z twórczością tej zaprzyjaźnionej z naszym Domem artystki.

Od 10 lat maluje w technice olejnej, pasteli, łączy akwarele z piórkiem. Sztuka, twórczość - to dla niej rodzaj autoterapii, oswajania i ubarwiania świata, wyrażania swoich stanów emocjonalnych, chwytania promyczków szczęścia i ciepła.PostHeaderIcon Zdjęcia z rabczańskich pracowni zajęciowychW imieniu własnym oraz naszych uczestników, mamy ogromną przyjemność pochwalić się zdjęciami z efektami naszej pracy!
Decoupage, plastyka, rękodzieło, masa solna... Zdjęcia te to zaledwie garstka prac wykonanych przez naszych uczestników w ramach terapii zajęciowej. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Domu w Rabce przy ul. Słowackiego 2, gdzie można zobaczyć nasze prace w toku ich powstawania

PostHeaderIcon Zdjęcia z nowotarskich pracowni zajęciowychZ przyjemnością prezentujemy Państwu kolejną porcję zdjęć z efektami naszej pracy! Ceramika, plastyka, rękodzieło, decoupage... To zaledwie garstka prac wykonanych przez naszych uczestników w ramach terapii zajęciowej. Serdecznie zapraszamy do naszego "promykowego" Domu w Nowym Targu przy ul. Jana Kazimierza 22, gdzie można zobaczyć nasze prace w toku ich powstawania

PostHeaderIcon Sylwia MensfeldNazywam się Sylwia Mensfeld, mam 32 lata. Pisałam już nieraz o schizofrenii i o wynikającej z niej bólu samotności, o izolacji. Pisałam i pisać będę i to nie dlatego, że brakuje mi polotu czy wyobraźni, że zamknęłam się w świecie własnych ograniczeń czy lęków ani też nie dlatego, że uporczywie potrzebuję rozliczyć się ze swą przeszłością. Ja po prostu wiem, że problem odtrącenia chorych umysłowo wciąż jeszcze jest nazbyt aktualny.

PostHeaderIcon Prace uczestników z pracowniZapraszamy do obejrzenia prac wykonanych w "promykowych" pracowniach terapii zajęciowej. Jest to jedynie niewielki fragment naszej artystycznej działalności - więcej prac można zobaczyć w naszym ośrodku w Nowym Targu przy ul. Jana Kazimierza 22, a także podczas lokalnych imprez, podczas których właśnie takimi pracami promujemy nasz ośrodek wsparcia.