Siema!! znów gramy !

Znów granie-pomaganie

Po raz kolejny mieliśmy szansę zagrać dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i uczyniliśmy to z wielką radością.  Na zaproszenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu, 12 stycznia 2014 wystąpiliśmy podczas Finału na głównej scenie, razem z naszymi nowymi znajomymi z zespołu Alternatywa. Orkiestra gra dalej i my razem z nią. Do zobaczenia na kolejnym Finale WOŚP w przyszłym roku!

 

Koncert dla ludzi dobrej woli

Dzien_Wolontariusza_2013_plakat
W pierwszy czwartek grudnia nasz zespół miał zaszczyt wystąpić podczas finału Nowotarskiego Dnia Wolontariusza, który odbył się w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu.

Nasz występ był nie tylko koncertem, ale również podziękowaniem dla wielu wolontariuszy (biorących udział w plebiscycie Aktywni 2013), którzy do ostatniego miejsca wypełnili sale koncertową.

Dziękujemy Wam Drodzy Wolontariusze za wspaniałą atmosferę, kilkakrotne bisy i genialną aktywność podczas granych przez nas piosenek, ale także za Waszą bezinteresowną prace i wielkie serce!

Dzien_Wolontariusza_2013_koncert

Żegnając lato … z pszczółką Mają

Pożegnanie lata na pikniku w Jordanowie

 

 

Kolejnym koncertowym przystankiem naszego zespołu był VIII Piknik Integracyjny Osób Niepełnosprawnych, który się odbył  18 września. Żegnając lato, wykonaliśmy gorące, wakacyjne przeboje, które razem z nami, jednym głosem wykonali obecni na pikniku uczestnicy małopolskich  ŚDS-ów. Serwowana przez zespół ściana dźwięku skutecznie odpędziła deszczowe chmury, dzięki czemu wszyscy śpiewnie i tanecznie mogli pożegnać (niestety!) sezon letni :raczka:

Na Pikniku Pszczelarskim

Występ w rabczańskim amfiteatrze

 

Tegoroczne  Święto Rabczańskiej Solanki obfitowało w liczne atrakcje – były więc prezentacje, konkursy,  warsztaty a także spektakle, występy różnych  kabaretów i zespołów muzycznych … i właśnie również my zagraliśmy na zorganizowanym 11 sierpnia w Amfiteatrze  Rodzinnym Pikniku Pszczelarskim.

Występ i zabawa były znakomite :elvis:

Wakacyjny koncert pod Grzybkiem

Koncert pod Grzybkiem

 

W słoneczną niedziele 28 lipca 2013 wystąpiliśmy pod  Grzybkiem  w rabczańskim parku zdrojowym. Już po raz kolejny na tej  scenie mieliśmy okazję zaprezentować się podczas ponad godzinnego występu wczasowiczom, kuracjuszom goszczącym w uzdrowisku . Prezentacją nowego repertuaru  otworzyliśmy  wieczorek taneczny, który trwał do późnych godzin nocnych. Dziękujemy Zespołowi Bryniarscy za użyczenie sprzętu, pomoc przy ustawieniu i wszystkim zebranym, za wsparcie i docenienie naszego występu oklaskami :klaskacz:

Na Małopolskim Festiwalu Smaku

W słoneczną niedzielę 14 lipca 2013 roku, nasz zespół wystąpił na nowotarskim rynku w ramach 9. Małopolskiego Festiwalu Smaku. Duża scena oraz liczna publiczność, która brawami oraz wspólnym śpiewem wspomagała nasz zespół, dodały nam skrzydeł dzięki czemu  żywiołowo udało się zaprezentować półgodzinny repertuar ( wielka  szkoda, że tak krótko, bo byliśmy przygotowanie na dłuższe granie).
Wszystkim zebranym dziękujemy za miłe przyjęcie, pozytywne recenzje oraz aktywne włączanie się „ze smakiem” w to muzyczne i kulinarne przedsięwzięcie 😀

 

Niech żyją wakacje!

 

W środę 26 czerwca zagraliśmy koncert na zakończenie roku szkolnego dla uczniów Zespołu Szkół Uzdrowiskowych. Występ ten, który  był „niespodzianką” przygotowaną przez dyrekcję ośrodka, został przyjęty z ogromnym entuzjazmem przez udających się na wakacje uczniów :klaskacz: Zespół zaprezentował repertuar wykonawców, będących obecnie na topie – Enej, Pectus, Weekend oraz innych artystów w nowych rockowych i dyskotekowych aranżacjach. Dzięki zaangażowaniu członków zespołu oraz wspaniałej publiczności, koncert był naładowany pozytywną dawką energii wprowadzającą wszystkich w wakacyjny nastrój 😀

 

Kolędowo-pastorałkowy sezon trwa

 

Tym razem  z kolędowym repertuarem gościliśmy w Miejskim Ośrodku Kultury  Miechowie, gdzie zaprezentowaliśmy efekty pracy zespołu w nowej formule na I Konkursie Kolęd i Pastorałek Środowiskowych Domów Samopomocy. Jako jedyni zaprezentowaliśmy się jako zespół instrumentalno-wokalny, wykonując dwa utwory. Zostaliśmy szczególnie docenieni i nagrodzeni pozytywnymi opiniami pozostałych uczestników konkursu oraz nowymi znajomościami 😉

Wesołą nowinę bracia słuchajcie…

 

12 stycznia wzięliśmy udział w V Konkursie Kolęd i Pastorałek w Skawie. Zaprezentowaliśmy tam dwie kolędy: „Całą noc padał śnieg” oraz „Zawieje i Beznadzieje”, którymi „wywalczyliśmy” II miejsce :wink2:

Sukcesem rozpoczęty 2013 rok motywuje nas do dalszego podążania obraną przez nas muzyczną drogą 😉

Mikołajkowy prezent

 

 

W tym wyjątkowym dniu właśnie o to chodzi, aby dzielić się z innymi. My podzieliliśmy się swoim graniem i śpiewaniem z mieszkańcami DPS „Smrek” w Rabce-Zdroju. Kolędy i pastorałki w naszym wykonaniu świetnie się wpisały w atmosferę tej miłej imprezy :mikolaj: